Web se nachází ve verzi prealpha a může obsahovat chyby a stopy arašídů. Pokud se chcete podílet na vývoji, přidávání her nebo neleznete chybu, prosím kontaktujte mě na ales@hrani-zdarma.eu. Aleš Kuklínek

Underwater Cycling

Přidáno: 21. 10. 2022 11 odehraných her
Ovládání

Šipky - Pohyb, SHIFT - Nitro

Tagy hry

líbí
Popisek online hry

Podvodní cyklistika je hra odehrávající se pod vodou. Ještě podivnější je, když si uvědomíte, že budete jezdit na kole pod vodou. Vaším cílem bude udržet se na plošině. Pokud z ní spadnete, budete muset úroveň opakovat. Cestou musíte sbírat drahokamy a další cenné předměty. Zároveň si budete muset hlídat hladinu kyslíku, která bude pomalu klesat. Nebojte se, během procházení úrovní budete nacházet nové zdroje kyslíku. Neztrácejte však čas, pokud vám kyslík dojde, budete muset úroveň opakovat. Za odměnu si budete moci koupit nové jezdce, takže na to nezapomeňte.

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry pro Váš prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, vaření, sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči. Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, či hru z Gameboye Advance. :)

Copyright ©2023 hrani-zdarma.eu - Aleš Kuklínek některá práva vyhrazena.