Did you know that hrani zdarma will soon be available in English?

The Patriots : Fight and Freedom

Přidáno: 21. 10. 2022 11 odehraných her
Herní kategorie:
Ovládání

Klávesy WASD - Pohyb, Myš - Střelba, C - Přikrčení, SHIFT - Běh, Mezerník - Skok, E - Interakce, R - Nabití, P - Pauza

Tagy hry

líbí
Popisek online hry The Patriots : Fight and Freedom

Patrioti: , která žije se svým manželem a dítětem v malém městě v USA. Jednoho dne uslyší výbuchy a nouzové sirény. Ve městě se objeví vojenská vozidla a ve zprávách se dozví, že byl zorganizován puč proti americké vládě, jehož pachatelé zajali prezidenta. Ashley se chopí zbraně a přidá se k odboji, aby zachránila svou zemi. Pomozte jí a uvidíte, že uspěje!

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry nejen pro Váš oblíbený prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, hry na vaření , sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči nebo zde najdete také hry, ke stažení zdarma . Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, hru z Gameboye Advance či textovou hru. :) Přečtěte si články o hrách zdarma.

Nyní je zde 10 hráčů online.
Copyright ©2022-2023 hrani-zdarma.eu - některá práva vyhrazena. Herní portál ctí zákon DMCA, o SEO se stará nástroj SEO STUDIO.

Sociální sítě

Logo Discord serveru Ikona Emailu Ikona tUMBLR Ikona serveru kulatá 16px x 16px MEGA Ikona serveru Twitter kulatá 12px x 12px Ikona serveru Mastodon kulatá 12px x 12px Ikona serveru Minds kulatá 12px x 12px Ikona Pinterest Mindskulatá 12px x 12px Ikona Reddit Mindskulatá 12px x 12px

Herní novinky