Web se nachází ve verzi prealpha a může obsahovat chyby a stopy arašídů. Pokud se chcete podílet na vývoji, přidávání her nebo neleznete chybu, prosím kontaktujte mě na ales@hrani-zdarma.eu. Aleš Kuklínek

Water Slide 3D

Přidáno: 21. 10. 2022 11 odehraných her
Ovládání

Šipky - Pohyb

Tagy hry

líbí
Popisek online hry

Water Slide 3D je skvělá online hra, kterou můžete hrát a sjíždět po mnoha skvělých skluzavkách. Cílem hry je nasbírat co nejvíce mincí a speciálních předmětů, které můžete. Snažte se vyhnout všem různým překážkám, které by vás mohly ohrozit na životě. Máte omezený počet životů, takže buďte opravdu opatrní. Kromě toho můžete narazit také na surf, na kterém se můžete chvíli projet. Za získané mince si můžete odemknout nové postavy nebo předměty, jako jsou například brýle. Podaří se vám projít všemi úrovněmi na první pokus? Tak naskočte na kolo a bavte se!

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry pro Váš prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, vaření, sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči. Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, či hru z Gameboye Advance. :)

Copyright ©2023 hrani-zdarma.eu - Aleš Kuklínek některá práva vyhrazena.