Herní portál hrani-zdarma.eu se nachází ve verzi beta 1.0 a může obsahovat chyby a stopy arašídů.

Police Helicopter

Přidáno: 21. 10. 2022 11 odehraných her
Herní kategorie:
Ovládání

Šipky - Pohyb, W - Nahoru, S - Dolů, A || D - Speciální rakety, Mezerník - Střelba

Tagy hry

líbí
Popisek online hry Police Helicopter

Police Helicopter je 3D online hra, ve které budete létat s vrtulníkem. Vaším cílem je najít vozidlo, které řídí zločinec, kterého musíte zlikvidovat. Toto vozidlo je však pronásledováno policejními vozidly, takže si musíte dávat pozor, abyste do nich nenarazili. Pokud je zničíte, budete muset začít znovu. Ve městě jsou také mrakodrapy, kterým se musíte vyhýbat, jinak do nich můžete narazit. Hra vám nabízí celkem 20 úrovní, které budete průběžně odemykat, přičemž na vás čekají nové vrtulníky. Je na co se těšit!

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry nejen pro Váš oblíbený prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, hry na vaření , sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči nebo zde najdete také hry, ke stažení zdarma . Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, hru z Gameboye Advance či textovou hru. :)

Nyní je zde 1 hráč.
Copyright ©2022-2023 hrani-zdarma.eu - některá práva vyhrazena. Herní portál ctí zákon DMCA, Web pohání Váš Hosting .

Sociální sítě

Logo Discord serveru Ikona Emailu Ikona tUMBLR Ikona serveru kulatá 16px x 16px MEGA Ikona serveru Twitter kulatá 12px x 12px Ikona serveru Mastodon kulatá 12px x 12px

Herní novinky