Web se nachází ve verzi prealpha a může obsahovat chyby a stopy arašídů. Pokud se chcete podílet na vývoji, přidávání her nebo neleznete chybu, prosím kontaktujte mě na ales@hrani-zdarma.eu. Aleš Kuklínek

Mini Colony

Přidáno: 21. 10. 2022 11 odehraných her
Ovládání

Myš - interakce, rolovací kolečko - zoom, klávesy WASD - pohyb, Q || E - otáčení kamery

Tagy hry

líbí
Popisek online hry

Mini Colony je další online hra ze série, tentokrát budete budovat vlastní malou kolonii. Ocitnete se na vyprahlých ostrovech, takže přežití nebude tak snadné. Hned na začátku dostanete 3 dělníky, kteří vám budou pomáhat (umí například štípat dřevo). Díky nim budete moci zvětšovat svou kolonii a nakupovat nové nástroje. Samotné dřevo vám stačit nebude a budete muset najít další zdroje, které vám umožní prosperovat. Velmi důležité je také jídlo, takže nezapomeňte rychle založit farmu a postarat se o svá zvířata. Možností je spousta, takže se nemusíte bát, že byste se nudili.

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry pro Váš prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, vaření, sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči. Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, či hru z Gameboye Advance. :)

Copyright ©2023 hrani-zdarma.eu - Aleš Kuklínek některá práva vyhrazena.