Did you know that hrani zdarma will soon be available in English?

Mini Colony

Přidáno: 21. 10. 2022 11 odehraných her
Herní kategorie:
Ovládání

Myš - interakce, rolovací kolečko - zoom, klávesy WASD - pohyb, Q || E - otáčení kamery

Tagy hry

líbí
Popisek online hry Mini Colony

Mini Colony je další online hra ze série, tentokrát budete budovat vlastní malou kolonii. Ocitnete se na vyprahlých ostrovech, takže přežití nebude tak snadné. Hned na začátku dostanete 3 dělníky, kteří vám budou pomáhat (umí například štípat dřevo). Díky nim budete moci zvětšovat svou kolonii a nakupovat nové nástroje. Samotné dřevo vám stačit nebude a budete muset najít další zdroje, které vám umožní prosperovat. Velmi důležité je také jídlo, takže nezapomeňte rychle založit farmu a postarat se o svá zvířata. Možností je spousta, takže se nemusíte bát, že byste se nudili.

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry nejen pro Váš oblíbený prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, hry na vaření , sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči nebo zde najdete také hry, ke stažení zdarma . Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, hru z Gameboye Advance či textovou hru. :) Přečtěte si články o hrách zdarma.

Nyní je zde 10 hráčů online.
Copyright ©2022-2023 hrani-zdarma.eu - některá práva vyhrazena. Herní portál ctí zákon DMCA, o SEO se stará nástroj SEO STUDIO.

Sociální sítě

Logo Discord serveru Ikona Emailu Ikona tUMBLR Ikona serveru kulatá 16px x 16px MEGA Ikona serveru Twitter kulatá 12px x 12px Ikona serveru Mastodon kulatá 12px x 12px Ikona serveru Minds kulatá 12px x 12px Ikona Pinterest Mindskulatá 12px x 12px Ikona Reddit Mindskulatá 12px x 12px

Herní novinky