Web se nachází ve verzi prealpha a může obsahovat chyby a stopy arašídů. Pokud se chcete podílet na vývoji, přidávání her nebo neleznete chybu, prosím kontaktujte mě na ales@hrani-zdarma.eu. Aleš Kuklínek

Car Mechanic 2020

Přidáno: 21. 10. 2022 11 odehraných her
Ovládání

WASD klávesy - pohyb, Myš - interakce

Tagy hry

líbí
Popisek online hry

Car Mechanic 2020 je další zajímavý simulátor, ve kterém si vyzkoušíte novou práci. Stanete se automechanikem a budete se snažit opravit všechna auta, která vám zákazníci přivezou. Hra vám poradí, co s auty dělat, ale i tak to nebude tak jednoduché. Kromě toho je zde časový limit, který si budete muset uvědomit. Někdy to může být stresující, ale musíte zachovat klid, určitě projdete cíli hry. K dispozici pro vás bude mnoho různých úrovní, které si budete moci vyzkoušet a které se vám budou odemykat při postupu hrou. Tak si oblékněte uniformu a pusťte se do hraní!

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry pro Váš prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, vaření, sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči. Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, či hru z Gameboye Advance. :)

Copyright ©2023 hrani-zdarma.eu - Aleš Kuklínek některá práva vyhrazena.