Did you know that hrani zdarma will soon be available in English?

Car Mechanic 2020

Přidáno: 21. 10. 2022 11 odehraných her
Herní kategorie:
Ovládání

WASD klávesy - pohyb, Myš - interakce

Tagy hry

líbí
Popisek online hry Car Mechanic 2020

Car Mechanic 2020 je další zajímavý simulátor, ve kterém si vyzkoušíte novou práci. Stanete se automechanikem a budete se snažit opravit všechna auta, která vám zákazníci přivezou. Hra vám poradí, co s auty dělat, ale i tak to nebude tak jednoduché. Kromě toho je zde časový limit, který si budete muset uvědomit. Někdy to může být stresující, ale musíte zachovat klid, určitě projdete cíli hry. K dispozici pro vás bude mnoho různých úrovní, které si budete moci vyzkoušet a které se vám budou odemykat při postupu hrou. Tak si oblékněte uniformu a pusťte se do hraní!

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry nejen pro Váš oblíbený prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, hry na vaření , sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči nebo zde najdete také hry, ke stažení zdarma . Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, hru z Gameboye Advance či textovou hru. :) Přečtěte si články o hrách zdarma.

Nyní je zde 10 hráčů online.
Copyright ©2022-2023 hrani-zdarma.eu - některá práva vyhrazena. Herní portál ctí zákon DMCA, o SEO se stará nástroj SEO STUDIO.

Sociální sítě

Logo Discord serveru Ikona Emailu Ikona tUMBLR Ikona serveru kulatá 16px x 16px MEGA Ikona serveru Twitter kulatá 12px x 12px Ikona serveru Mastodon kulatá 12px x 12px Ikona serveru Minds kulatá 12px x 12px Ikona Pinterest Mindskulatá 12px x 12px Ikona Reddit Mindskulatá 12px x 12px

Herní novinky