Web se nachází ve verzi prealpha a může obsahovat chyby a stopy arašídů. Pokud se chcete podílet na vývoji, přidávání her nebo neleznete chybu, prosím kontaktujte mě na ales@hrani-zdarma.eu. Aleš Kuklínek

Water Boat Racing

Přidáno: 21. 10. 2022 11 odehraných her
Ovládání

Šipky - Pohyb

Tagy hry

líbí
Popisek online hry

Water Boat Racing je další závodní hra, tentokrát budete závodit na vodě a řídit vodní skútry proti ostatním závodníkům. Hned na začátku si budete moci vybrat zemi, kterou budete reprezentovat. Můžete si vybrat z mnoha různých úrovní, ve kterých se budete snažit stát se nejlepším hráčem a dojet do cíle jako první. Snažte se za pochodu sbírat boostery, protože vám pomohou dosáhnout lepší pozice. Ovládání je průměrné, ale po nějaké době si na něj jistě zvyknete.

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry pro Váš prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, vaření, sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči. Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, či hru z Gameboye Advance. :)

Copyright ©2023 hrani-zdarma.eu - Aleš Kuklínek některá práva vyhrazena.
Logo Discord serveru Ikona mailu Ikona tUMBLR Ikona serveru kulatá 16px x 16px MEGA

Subscribe to our newsletter