Herní portál hrani-zdarma.eu se nachází ve verzi beta 1.0 a může obsahovat chyby a stopy arašídů.

Hole Run 3D

Přidáno: 21. 10. 2022 11 odehraných her
Herní kategorie:
Ovládání

Myš - Pohyb

Tagy hry

líbí
Popisek online hry Hole Run 3D

Hole Run 3D je jednoduchá online hra s jediným cílem. Musíte vysát všechny objekty před vámi tak, aby se míček ničeho nedotkl. První úrovně budou jednoduché, ale s přibývajícím počtem překážek bude hra stále obtížnější. Pokud se míček něčeho dotkne, rozpadne se a vy budete muset začít úroveň znovu. Jelikož jsou úrovně generovány automaticky, jejich počet je nekonečný. Hru můžete hrát dlouho, než vás začne nudit.

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry nejen pro Váš oblíbený prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, hry na vaření , sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči nebo zde najdete také hry, ke stažení zdarma . Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, hru z Gameboye Advance či textovou hru. :)

Nyní je zde 1 hráč.
Copyright ©2022-2023 hrani-zdarma.eu - některá práva vyhrazena. Herní portál ctí zákon DMCA, Web pohání Váš Hosting .

Sociální sítě

Logo Discord serveru Ikona Emailu Ikona tUMBLR Ikona serveru kulatá 16px x 16px MEGA Ikona serveru Twitter kulatá 12px x 12px Ikona serveru Mastodon kulatá 12px x 12px

Herní novinky