Web se nachází ve verzi prealpha a může obsahovat chyby a stopy arašídů. Pokud se chcete podílet na vývoji, přidávání her nebo neleznete chybu, prosím kontaktujte mě na ales@hrani-zdarma.eu. Aleš Kuklínek

Arena Heroes Tactics!

Přidáno: 21. 10. 2022 11 odehraných her
Ovládání

Myš - interakce

Tagy hry

líbí
Popisek online hry

Najímejte, učte a vybavujte bojovníky, přizpůsobte si a spravujte svou vlastní jedinečnou jednotku a prozkoumávejte katakomby a fantasy dungeony! Sestavte si nejsilnější tým, vytvářejte další kombinace, vytvořte si osobní strategii a bojujte proti ostatním hráčům online v bitvách PvP arény jako v tradičních hrách MOBA. Hrajte turnaje, berte odměny a vyhrávejte epické truhly v šampionátech! Vyzvěte nejlepší hráče v online žebříčcích! Nebo jednoduše sbírejte odměny z dungeonů, dokončujte speciální události a útočte na bossy - prostě se uklidněte.

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry pro Váš prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, vaření, sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči. Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, či hru z Gameboye Advance. :)

Copyright ©2023 hrani-zdarma.eu - Aleš Kuklínek některá práva vyhrazena.