Web se nachází ve verzi prealpha a může obsahovat chyby a stopy arašídů. Pokud se chcete podílet na vývoji, přidávání her nebo neleznete chybu, prosím kontaktujte mě na ales@hrani-zdarma.eu. Aleš Kuklínek

Prison Break

Přidáno: 21. 10. 2022 11 odehraných her
Ovládání

Myš - útok, klávesy WASD - pohyb, E - změna zbraně, SHIFT - sprint, CTRL - náklon, P - pauza, L - zámek myši

Tagy hry

líbí
Popisek online hry

Prison Break is an action online game where you’ll be in control of an inmate. As the name of the game suggest, your goal will be to break out of prison. There’s a total of 15 levels waiting for you with numerous objectives, where you'll have to unlock a lock, put in the right code or get rid of guards. You always need to get to a place that has been marked on the mini map. Don’t forget that you can use your fists or a baseball bat to attack. The game offers simple gameplay with mediocre graphics, so come on!

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry pro Váš prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, vaření, sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči. Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, či hru z Gameboye Advance. :)

Copyright ©2023 hrani-zdarma.eu - Aleš Kuklínek některá práva vyhrazena.