Web se nachází ve verzi prealpha a může obsahovat chyby a stopy arašídů. Pokud se chcete podílet na vývoji, přidávání her nebo neleznete chybu, prosím kontaktujte mě na ales@hrani-zdarma.eu. Aleš Kuklínek

Samurai Warrior

Přidáno: 21. 10. 2022 11 odehraných her
Ovládání

Šipky - Pohyb, Spacebar - Jump, Z || X - Attack, C - Defense

Tagy hry

líbí
Popisek online hry

Samurai Warrior je akční online hra, ve které budete bojovat proti spoustě nepřátel. Hned na začátku hry si vyberete postavu, za kterou budete hrát. Můžete si vybrat mezi mužem a ženou. Během hraní nebudete moci změnit pohlaví, takže si nezapomeňte vybrat správně. Poté můžete začít bojovat proti nepřátelům. K dispozici je celkem 5 úrovní, ve kterých se setkáte s mnoha protivníky. Všichni se vás budou snažit zabít, takže si nezapomeňte hlídat svůj HP bar. Pojďme si hru vyzkoušet!

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry pro Váš prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, vaření, sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči. Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, či hru z Gameboye Advance. :)

Copyright ©2023 hrani-zdarma.eu - Aleš Kuklínek některá práva vyhrazena.
Logo Discord serveru Ikona mailu Ikona tUMBLR Ikona serveru kulatá 16px x 16px MEGA

Subscribe to our newsletter