Web se nachází ve verzi prealpha a může obsahovat chyby a stopy arašídů. Pokud se chcete podílet na vývoji, přidávání her nebo neleznete chybu, prosím kontaktujte mě na ales@hrani-zdarma.eu. Aleš Kuklínek

Last Debt

Přidáno: 21. 10. 2022 11 odehraných her
Ovládání

Myš - interakce, klávesy WASD - pohyb, SHIFT - běh, mezerník - chůze, E - použití

Tagy hry

líbí
Popisek online hry

Last Debt je zajímavý simulátor, ve kterém se snažíte vydělat co nejvíce peněz na splacení opravdu vysokého dluhu. Na začátku hry si můžete vybrat, jak vysoký dluh bude a za jak dlouho ho musíte zaplatit. Od toho se odvíjí obtížnost hry. Kromě toho všeho se musíte postarat o své vlastní potřeby. Snažte se být zdraví, dobře živení a v dobré fyzické i psychické kondici. Na začátku hry začínáte ve fast foodu, ale hra vám nabízí i další zaměstnání.

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry pro Váš prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, vaření, sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči. Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, či hru z Gameboye Advance. :)

Copyright ©2023 hrani-zdarma.eu - Aleš Kuklínek některá práva vyhrazena.