Web se nachází ve verzi prealpha a může obsahovat chyby a stopy arašídů. Pokud se chcete podílet na vývoji, přidávání her nebo neleznete chybu, prosím kontaktujte mě na ales@hrani-zdarma.eu. Aleš Kuklínek

Business Tycoon

Přidáno: 21. 10. 2022 11 odehraných her
Ovládání

Myš - interakce

Tagy hry

líbí
Popisek online hry

Business Tycoon je strategická hra, ve které musíte vybudovat vlastní obchodní impérium. Začínáte s jediným obchodem a všechno si musíte udělat sami. Jak budete postupovat, začnete nakupovat vylepšení, která vám vylepší sumu vydělaných peněz. Po nějaké době si můžete koupit další vylepšení nebo najmout manažery, kteří se budou starat o tok peněz. Tímto způsobem můžete vylepšovat obchody a vydělávat více peněz. Cílem bude skoupit všechny obchody a vytvořit impérium.

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry pro Váš prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, vaření, sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči. Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, či hru z Gameboye Advance. :)

Copyright ©2023 hrani-zdarma.eu - Aleš Kuklínek některá práva vyhrazena.