Did you know that hrani zdarma will soon be available in English?

Dinogen Online

Přidáno: 21. 10. 2022 11 odehraných her
Herní kategorie:
Ovládání

Myš - Střelba, klávesy WASD - Pohyb, SHIFT - Sprint, CTRL - Přikrčení, E - Interakce, R - Nabití, Mezerník - Boj zblízka, G - Granát, F - Použití vybavení, Q - Přepnutí zbraně, TAB - Tabulka výsledků, klávesa Enter - Chatování

Tagy hry

líbí
Popisek online hry Dinogen Online

Dinogen Online je online 2D akční střílečka pro více hráčů se spoustou zbraní, herních režimů a map. Získáváním XP ve hře odemknete nové zbraně, dinosaury, vybavení, předměty a mnoho dalšího! Můžete hrát buď za člověka, nebo za dinosaura v herních režimech, jako je Team Deathmatch, Capture the Flag nebo Destruction. Můžete hrát jeden z mnoha režimů přežití a pokusit se odolat nekonečným vlnám nepřátel, jako jsou bojovníci, dinosauři, vrtulníky a mnoho dalších. Pomocí editoru ve hře si můžete vytvářet vlastní mapy a mise. Editor je skvělý nástroj, který vám umožní měnit již dostupné mapy a mise nebo vytvářet zcela nové. Všechny vámi vytvořené scénáře budou ve hře ihned k dispozici a budete je moci hrát sami nebo s přáteli online.

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry nejen pro Váš oblíbený prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, hry na vaření , sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči nebo zde najdete také hry, ke stažení zdarma . Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, hru z Gameboye Advance či textovou hru. :) Přečtěte si články o hrách zdarma.

Nyní je zde 10 hráčů online.
Copyright ©2022-2023 hrani-zdarma.eu - některá práva vyhrazena. Herní portál ctí zákon DMCA, o SEO se stará nástroj SEO STUDIO.

Sociální sítě

Logo Discord serveru Ikona Emailu Ikona tUMBLR Ikona serveru kulatá 16px x 16px MEGA Ikona serveru Twitter kulatá 12px x 12px Ikona serveru Mastodon kulatá 12px x 12px Ikona serveru Minds kulatá 12px x 12px Ikona Pinterest Mindskulatá 12px x 12px Ikona Reddit Mindskulatá 12px x 12px

Herní novinky