Web se nachází ve verzi prealpha a může obsahovat chyby a stopy arašídů. Pokud se chcete podílet na vývoji, přidávání her nebo neleznete chybu, prosím kontaktujte mě na ales@hrani-zdarma.eu. Aleš Kuklínek

Tavern Master

Přidáno: 21. 10. 2022 11 odehraných her
Ovládání

Myš - interakce

Tagy hry

líbí
Popisek online hry

Postavte si hospodu od základů tak, jak si ji představujete! Může to být nóbl podnik určený pro krále nebo restaurace, která se specializuje na skvělé jídlo. Optimalizujte uspořádání míst k sezení, abyste umožnili co nejrychlejší práci personálu, vylepšujte a rozšiřujte, abyste přilákali ještě více návštěvníků, a rozšiřte svůj podnik o hotel, obchod se zbraněmi a možná i o středověkou rozvážkovou službu! Aby byli vaši zákazníci spokojeni, budete muset mít vždy dostatek jídla a pití, výkonný personál, skvělou výzdobu a správné osvětlení. To vše zkombinujte se svou představivostí a vaše krčma může být nejlepší v království!

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry pro Váš prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, vaření, sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči. Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, či hru z Gameboye Advance. :)

Copyright ©2023 hrani-zdarma.eu - Aleš Kuklínek některá práva vyhrazena.
Logo Discord serveru Ikona mailu Ikona tUMBLR Ikona serveru kulatá 16px x 16px MEGA

Subscribe to our newsletter