Web se nachází ve verzi prealpha a může obsahovat chyby a stopy arašídů. Pokud se chcete podílet na vývoji, přidávání her nebo neleznete chybu, prosím kontaktujte mě na ales@hrani-zdarma.eu. Aleš Kuklínek

City Blocks

Přidáno: 21. 10. 2022 11 odehraných her
Ovládání

Myš - interakce

Tagy hry

líbí
Popisek online hry

City Blocks je logická hra, ve které spojujete 3 budovy stejného typu, abyste postavili novou, větší budovu. Můžete tak činit tak dlouho, dokud máte prostor pro stavbu těchto budov, protože jakmile vám začnou docházet nemovitosti, hra se stane mnohem obtížnější. V průběhu hry obdržíte žolíka, který vám v této situaci může pomoci. Za něj si můžete koupit budovu určitého typu, kterou musíte zkombinovat se dvěma dalšími, abyste uvolnili nějaké místo. Čím větší bude vaše město, tím vyšší bude vaše skóre, takže nezapomeňte mířit vysoko.

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry pro Váš prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, vaření, sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči. Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, či hru z Gameboye Advance. :)

Copyright ©2023 hrani-zdarma.eu - Aleš Kuklínek některá práva vyhrazena.