Web se nachází ve verzi prealpha a může obsahovat chyby a stopy arašídů. Pokud se chcete podílet na vývoji, přidávání her nebo neleznete chybu, prosím kontaktujte mě na ales@hrani-zdarma.eu. Aleš Kuklínek

Gears of Babies

Přidáno: 21. 10. 2022 11 odehraných her
Ovládání

WASD klávesy - pohyb, Myš - Střelba, R - Reload, C - přikrčení, SHIFT - běh, mezerník - krytí

Tagy hry

líbí
Popisek online hry

Gears of Babies je opravdu vzrušující střílečka z pohledu třetí osoby, ve které se odvážný kluk jménem Nick snaží ze všech sil bojovat za práva dětí v Americe! Děti už nebaví čekat na čisté pleny nebo základní potraviny, jako je mléko, zatímco vláda dává peníze na různé války v zahraničí. Proto se váš hrdina rozhodl udělat vše pro to, aby vám už nic nechybělo. Pohybujte se v realistickém prostředí plném ozbrojených vojáků a zabijte každého nepřítele, který se vám postaví do cesty. Tak se chopte zbraně a jdeme na to!

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry pro Váš prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, vaření, sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči. Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, či hru z Gameboye Advance. :)

Copyright ©2023 hrani-zdarma.eu - Aleš Kuklínek některá práva vyhrazena.