Web se nachází ve verzi prealpha a může obsahovat chyby a stopy arašídů. Pokud se chcete podílet na vývoji, přidávání her nebo neleznete chybu, prosím kontaktujte mě na ales@hrani-zdarma.eu. Aleš Kuklínek

Mini Samurai Kurofune

Přidáno: 21. 10. 2022 11 odehraných her
Ovládání

Levé tlačítko myši - útok, rolovací kolečko - sekundární útok, pravé tlačítko myši - zaměření cíle, klávesy WASD - pohyb, E - blokování, Q - kutálení, P - pauza.

Tagy hry

líbí
Popisek online hry

Mini samuraj Kurofune je příběh o samurajovi, kterého obyvatelé utlačované vesnice požádají o pomoc. Jednoho dne za nimi přijede delegace z Ameriky, která s nimi chce uzavřít obchodní partnerství. Vládce však toto partnerství odmítl. Američané se proto spojili s vládcovým bratrem Akumem a společně se proti němu obrátili. Akumo je nyní novým vládcem, ale je velmi krutý a zotročil mnoho lidí. Lidé z vesnice se proto rozhodli požádat o pomoc samuraje, kteří souhlasili. Vydejte se do boje a osvoboďte nevinné lidi.

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry pro Váš prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, vaření, sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči. Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, či hru z Gameboye Advance. :)

Copyright ©2023 hrani-zdarma.eu - Aleš Kuklínek některá práva vyhrazena.