Herní portál hrani-zdarma.eu se nachází ve verzi beta 1.0 a může obsahovat chyby a stopy arašídů.

Color Hoop Stack

Přidáno: 21. 10. 2022 11 odehraných her
Herní kategorie: Pro kluky
Ovládání

Přehrávejte myší nebo klepnutím.

Tagy hry

3D, Android, Chlapec, Mozek, Barva, Zábava, HTML5, Děti, Odpovídající, Online, Puzzle, Dovednost, Stack

líbí
Popisek online hry Color Hoop Stack

Color Hoop Stack je bezplatná a volnočasová online logická hra pro chlapce hraná na PuzzleGame, Hra má velký počet úrovní, jednoduchou hratelnost a návykový herní režim. Musíte poskládat a roztřídit všechny obruče do správné barvy. Pokuste se využít svou zručnost, soustředění a strategii a vyřešit hru tak, že budete přiřazovat barvy v co nejmenším počtu kroků. Hrajte na mobilu, tabletu nebo stolním počítači. Bavte se!

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry nejen pro Váš oblíbený prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, hry na vaření , sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči nebo zde najdete také hry, ke stažení zdarma . Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, hru z Gameboye Advance či textovou hru. :)

Nyní je zde 1 hráč.
Copyright ©2022-2023 hrani-zdarma.eu - některá práva vyhrazena. Herní portál ctí zákon DMCA, Web pohání Váš Hosting .

Sociální sítě

Logo Discord serveru Ikona Emailu Ikona tUMBLR Ikona serveru kulatá 16px x 16px MEGA Ikona serveru Twitter kulatá 12px x 12px Ikona serveru Mastodon kulatá 12px x 12px

Herní novinky