Did you know that hrani zdarma will soon be available in English?

Atanu Boy 2

Přidáno: 21. 10. 2022 11 odehraných her
Herní kategorie: Arkádová
Ovládání

Pro pohyb hráče používejte klávesy "WASD" nebo "Arrow". Pro dvojitý skok použijte dvakrát klávesu "W" nebo "šipku nahoru".

Tagy hry

Pro 1 hráče, 2D, Dobrodružné, Arkádové, Chlapecké, Sběratelské, Roztomilé, skok, Skákání, Pixelové, Plošinovky, Retro, Vědecké

líbí
Popisek online hry Atanu Boy 2

Atanu Boy 2 je 2D plošinovka, ve které musíte sbírat peníze, vyhýbat se nepřátelským gangsterům, létajícím dronům a jejich kulkám, pilám a bodcům a dosáhnout růžové vlajky, abyste mohli přejít do další úrovně. Ve hře je 8 úrovní a obtížnost se s postupem zvyšuje. Jedná se o druhý díl původní série "Atanu Boy".

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry nejen pro Váš oblíbený prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, hry na vaření , sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči nebo zde najdete také hry, ke stažení zdarma . Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, hru z Gameboye Advance či textovou hru. :) Přečtěte si články o hrách zdarma.

Nyní je zde 10 hráčů online.
Copyright ©2022-2023 hrani-zdarma.eu - některá práva vyhrazena. Herní portál ctí zákon DMCA, o SEO se stará nástroj SEO STUDIO.

Sociální sítě

Logo Discord serveru Ikona Emailu Ikona tUMBLR Ikona serveru kulatá 16px x 16px MEGA Ikona serveru Twitter kulatá 12px x 12px Ikona serveru Mastodon kulatá 12px x 12px Ikona serveru Minds kulatá 12px x 12px Ikona Pinterest Mindskulatá 12px x 12px Ikona Reddit Mindskulatá 12px x 12px

Herní novinky