Herní portál hrani-zdarma.eu se nachází ve verzi beta 1.0 a může obsahovat chyby a stopy arašídů.

Cuckoo vs Crow Monster 2

Přidáno: 21. 10. 2022 11 odehraných her
Herní kategorie: Arkádová
Ovládání

Pro pohyb hráče používejte klávesy "WASD" nebo "Šipky". Pro dvojitý skok použijte dvakrát klávesu "W" nebo "šipku nahoru".

Tagy hry

Pro 1 hráče, 2D, Dobrodružné, Arkády, Kreslené, Sbírání, Velikonoční, skok, Skákání, Pixelové, Plošinovka, Retro

líbí
Popisek online hry Cuckoo vs Crow Monster 2

Cuckoo vs Crow Monster 2 je 2D plošinovka, ve které hrajete za kukačku, která musí sbírat vajíčka, vyhýbat se vraním příšerám, létajícím vraním příšerám, bodcům a dostat se do vraního hnízda, abyste mohli přejít do další úrovně. Ve hře je 8 úrovní a obtížnost se s postupem zvyšuje. Jedná se o druhé pokračování původní série "Kukačka vs Vraní příšera".

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry nejen pro Váš oblíbený prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, hry na vaření , sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči nebo zde najdete také hry, ke stažení zdarma . Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, hru z Gameboye Advance či textovou hru. :)

Nyní je zde 1 hráč.
Copyright ©2022-2023 hrani-zdarma.eu - některá práva vyhrazena. Herní portál ctí zákon DMCA, Web pohání Váš Hosting .

Sociální sítě

Logo Discord serveru Ikona Emailu Ikona tUMBLR Ikona serveru kulatá 16px x 16px MEGA Ikona serveru Twitter kulatá 12px x 12px Ikona serveru Mastodon kulatá 12px x 12px

Herní novinky