Web se nachází ve verzi prealpha a může obsahovat chyby a stopy arašídů. Pokud se chcete podílet na vývoji, přidávání her nebo neleznete chybu, prosím kontaktujte mě na ales@hrani-zdarma.eu. Aleš Kuklínek

Santas Present

Přidáno: 21. 10. 2022 11 odehraných her
Arkádová
Ovládání

Pro pohyb hráče používejte klávesy "WASD" nebo "Šipky". Pro dvojitý skok použijte dvakrát klávesu "W" nebo "šipku nahoru".

Tagy hry

Pro 1 hráče, 2D, Dobrodružné, Arkádové, Kreslené, Vánoční, Sbírání, Roztomilé, skok, Skákání, Pixelové, Plošinovka, Retro, Sníh

líbí
Popisek online hry

Santas Present je 2D plošinovka s vánoční tématikou, ve které hrajete za Santu, který musí posbírat všechny dárkové krabice, vyhýbat se nepřátelům, bodcům, pilám a dostat se do domu, abyste mohli přejít do další úrovně. K dispozici je 8 úrovní, jejichž obtížnost se s postupem zvyšuje.

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry pro Váš prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, vaření, sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči. Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, či hru z Gameboye Advance. :)

Copyright ©2023 hrani-zdarma.eu - Aleš Kuklínek některá práva vyhrazena.