Web se nachází ve verzi prealpha a může obsahovat chyby a stopy arašídů. Pokud se chcete podílet na vývoji, přidávání her nebo neleznete chybu, prosím kontaktujte mě na ales@hrani-zdarma.eu. Aleš Kuklínek

Dirt Bike Max Duel

Přidáno: 21. 10. 2022 11 odehraných her
Závodní hra
Ovládání

Hráč 1: Šipky (režim pro jednoho hráče): Pohyb: "W,A,S,D" nebo "ŠIPKY (režim pro jednoho hráče) " Hráč č. 2: Pohyb: "ŠIPKY"

Tagy hry

1 hráč, 2 hráči, 2 hráči hry, 3D, 3D hry, kolo, motocykl, závod

líbí
Popisek online hry

Ve hře Dirt Bike Max Duel jsou motorky připraveny k jízdě po prašném povrchu. Nebudete jezdit jen po prašné zemi, ale také budete jezdit po horách, překážkách, kamenech, lese nebo čemkoli, co vás napadne. Můžete se vydat na velmi dlouhé dobrodružství nebo se můžete pustit do souboje proti svému kamarádovi. Vaším cílem je dojet do cíle včas nebo dříve než váš soupeř. V režimu pro dva hráče můžete vést souboj proti času nebo proti počtu vítězných kol. Po získání určitého množství peněz můžete přepnout na jiná kola. Čeká na vás spousta kapitol se zábavnou fyzikou a se skvělými dirtovými motorkami!

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry pro Váš prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, vaření, sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči. Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, či hru z Gameboye Advance. :)

Copyright ©2023 hrani-zdarma.eu - Aleš Kuklínek některá práva vyhrazena.