Did you know that hrani zdarma will soon be available in English?

Dirt Bike Max Duel

Přidáno: 21. 10. 2022 11 odehraných her
Herní kategorie: Závodní hra
Ovládání

Hráč 1: Šipky (režim pro jednoho hráče): Pohyb: "W,A,S,D" nebo "ŠIPKY (režim pro jednoho hráče) " Hráč č. 2: Pohyb: "ŠIPKY"

Tagy hry

1 hráč, 2 hráči, 2 hráči hry, 3D, 3D hry, kolo, motocykl, závod

líbí
Popisek online hry Dirt Bike Max Duel

Ve hře Dirt Bike Max Duel jsou motorky připraveny k jízdě po prašném povrchu. Nebudete jezdit jen po prašné zemi, ale také budete jezdit po horách, překážkách, kamenech, lese nebo čemkoli, co vás napadne. Můžete se vydat na velmi dlouhé dobrodružství nebo se můžete pustit do souboje proti svému kamarádovi. Vaším cílem je dojet do cíle včas nebo dříve než váš soupeř. V režimu pro dva hráče můžete vést souboj proti času nebo proti počtu vítězných kol. Po získání určitého množství peněz můžete přepnout na jiná kola. Čeká na vás spousta kapitol se zábavnou fyzikou a se skvělými dirtovými motorkami!

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry nejen pro Váš oblíbený prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, hry na vaření , sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči nebo zde najdete také hry, ke stažení zdarma . Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, hru z Gameboye Advance či textovou hru. :) Přečtěte si články o hrách zdarma.

Nyní je zde 10 hráčů online.
Copyright ©2022-2023 hrani-zdarma.eu - některá práva vyhrazena. Herní portál ctí zákon DMCA, o SEO se stará nástroj SEO STUDIO.

Sociální sítě

Logo Discord serveru Ikona Emailu Ikona tUMBLR Ikona serveru kulatá 16px x 16px MEGA Ikona serveru Twitter kulatá 12px x 12px Ikona serveru Mastodon kulatá 12px x 12px Ikona serveru Minds kulatá 12px x 12px Ikona Pinterest Mindskulatá 12px x 12px Ikona Reddit Mindskulatá 12px x 12px

Herní novinky