Web se nachází ve verzi prealpha a může obsahovat chyby a stopy arašídů. Pokud se chcete podílet na vývoji, přidávání her nebo neleznete chybu, prosím kontaktujte mě na ales@hrani-zdarma.eu. Aleš Kuklínek

Pixel Zombie Suvival Toonfare

Přidáno: 21. 10. 2022 11 odehraných her
Shooting
Ovládání

Pro chůzi použijte "WASD" a pro střelbu použijte myš, v menu stiskněte TAB.

Tagy hry

Multiplayer, Shooting, War, Zombie

líbí
Popisek online hry

Offline kampaň a multiplayer jsou skvělé hry, které si zde můžete zahrát a pobavit se. Nejlepší hry Undead Exodus umožňují vybavit se širokou škálou zbraní, ať už hrajete sami nebo s ostatními. To platí bez ohledu na to, zda soupeříte s počítačem nebo s ostatními hráči. Tyto hry si může užít jeden hráč nebo velká skupina hráčů současně. Vypadá to, jako byste cestovali po celém Minecraftu, abyste se ochránili před zombie roboty. Jste nuceni zabíjet všechny ostatní zombie, na které narazíte, bez ohledu na to, zda jste ozbrojeni a zda se aktivně účastníte zombie války. O tomto konkrétním aspektu situace jsem ve své dosavadní práci příliš nepřemýšlel. V těchto střílečkách z pohledu třetí osoby je vaší největší nadějí na přežití skrývání se za nejrůznějšími kryty. Znáte již osobu, kterou chcete pozvat, aby s vámi strávila čas při hraní jedné z mnoha bezplatných online her? Které online hry byste si v takovém případě rádi zahráli? Tento jedinec nashromáždil rozsáhlý arzenál. Kolik různých druhů zbraní však má?

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry pro Váš prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, vaření, sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči. Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, či hru z Gameboye Advance. :)

Copyright ©2023 hrani-zdarma.eu - Aleš Kuklínek některá práva vyhrazena.