Did you know that hrani zdarma will soon be available in English?

Save My Girlfriend

Přidáno: 21. 10. 2022 11 odehraných her
Herní kategorie: Puzzle
Ovládání

Hru můžete hrát kliknutím myši nebo dotykem tlačítek

Tagy hry

Brain, Casual, Girl, Hypercasual, Puzzle

líbí
Popisek online hry Save My Girlfriend

Záludná a relaxační logická hra, kterou jste celou dobu vyhlíželi, je konečně skutečností! Jen ti nejchytřejší budou schopni vyřešit tyto hlavolamy, aby zachránili dívku před padouchy, kteří ji pronásledují! Každá úroveň vám představí scénář, k jehož vyřešení budete muset využít své IQ a důvtip. Vyřešte zábavný úkol správně a žena bude pokračovat dál. Pokud se spletete, nedopadne to pro naši hrdinku dobře. Zůstaňte u hry a zahrajte si tu nejvíc návykovou a uspokojující hru. Pociťte uspokojení z řešení vtipných a obtížných problémů a ochraňte dívku před nebezpečím. Použijte ten svůj velký mozek a pusťte se do řešení! Vlastnosti hry: Vyzkoušejte si, jak se vám daří řešit problémy, které vás čekají: 1. Nenechte se zmást! Každá úroveň vám předkládá několik možností - správně odpovězte, abyste mohli pokračovat. Špatné odpovědi budou mít pro dívku za následek bolestivé, ale zábavné následky! 2. Tolik úrovní ke hraní Každá úroveň je jedinečná. Tolik různých výzev, které musíte vyřešit. 3. Jednoduchá a návyková hratelnost Jakmile začnete, budete chtít pokračovat v řešení nadcházejících hádanek. Tohle je nejlepší hlavolam na světě! 4. Je to ta hra z těch reklam Ano, skutečně to tak je. Ať už jste fanouškem hlavolamů, slovních her, triviálních her, kvízů, hlavolamů, nebo se prostě jen chcete dobře pobavit, pak je Save you Girlfriend hra pro vás! Dokážete ji ochránit před újmou?

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry nejen pro Váš oblíbený prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, hry na vaření , sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči nebo zde najdete také hry, ke stažení zdarma . Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, hru z Gameboye Advance či textovou hru. :) Přečtěte si články o hrách zdarma.

Nyní je zde 10 hráčů online.
Copyright ©2022-2023 hrani-zdarma.eu - některá práva vyhrazena. Herní portál ctí zákon DMCA, o SEO se stará nástroj SEO STUDIO.

Sociální sítě

Logo Discord serveru Ikona Emailu Ikona tUMBLR Ikona serveru kulatá 16px x 16px MEGA Ikona serveru Twitter kulatá 12px x 12px Ikona serveru Mastodon kulatá 12px x 12px Ikona serveru Minds kulatá 12px x 12px Ikona Pinterest Mindskulatá 12px x 12px Ikona Reddit Mindskulatá 12px x 12px

Herní novinky