Did you know that hrani zdarma will soon be available in English?

Pumpkin Basket

Přidáno: 21. 10. 2022 11 odehraných her
Herní kategorie: Sportovní hra
Ovládání

Klepněte nebo klikněte pro hraní!

Tagy hry

Basketball, Casual, endless, Game, Games, HTML, HTML5, Mobile, Sport, Sports

líbí
Popisek online hry Pumpkin Basket

Blíží se období Halloweenu, takže si zahrajte tuto skvělou hru s dýňovým košem!!! Dýňový basketbal je vzrušující basketbalová sportovní hra pro všechny věkové kategorie! Zahrajte si tuto technickou hru, která testuje vaši schopnost mířit na cíl! Jak dlouho vydržíte ve hře, závisí na tom, jak dobře dokážete mířit. Tak vypočítejte správný úhel a stupeň síly a prostřelte Dýni do koše! - Nekonečná herní doba. - Roztomilá grafika. - Halloweenské téma.

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry nejen pro Váš oblíbený prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, hry na vaření , sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči nebo zde najdete také hry, ke stažení zdarma . Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, hru z Gameboye Advance či textovou hru. :) Přečtěte si články o hrách zdarma.

Nyní je zde 10 hráčů online.
Copyright ©2022-2023 hrani-zdarma.eu - některá práva vyhrazena. Herní portál ctí zákon DMCA, o SEO se stará nástroj SEO STUDIO.

Sociální sítě

Logo Discord serveru Ikona Emailu Ikona tUMBLR Ikona serveru kulatá 16px x 16px MEGA Ikona serveru Twitter kulatá 12px x 12px Ikona serveru Mastodon kulatá 12px x 12px Ikona serveru Minds kulatá 12px x 12px Ikona Pinterest Mindskulatá 12px x 12px Ikona Reddit Mindskulatá 12px x 12px

Herní novinky