Web se nachází ve verzi prealpha a může obsahovat chyby a stopy arašídů. Pokud se chcete podílet na vývoji, přidávání her nebo neleznete chybu, prosím kontaktujte mě na ales@hrani-zdarma.eu. Aleš Kuklínek

Pumpkin Basket

Přidáno: 21. 10. 2022 11 odehraných her
Sportovní hra
Ovládání

Klepněte nebo klikněte pro hraní!

Tagy hry

Basketball, Casual, endless, Game, Games, HTML, HTML5, Mobile, Sport, Sports

líbí
Popisek online hry

Blíží se období Halloweenu, takže si zahrajte tuto skvělou hru s dýňovým košem!!! Dýňový basketbal je vzrušující basketbalová sportovní hra pro všechny věkové kategorie! Zahrajte si tuto technickou hru, která testuje vaši schopnost mířit na cíl! Jak dlouho vydržíte ve hře, závisí na tom, jak dobře dokážete mířit. Tak vypočítejte správný úhel a stupeň síly a prostřelte Dýni do koše! - Nekonečná herní doba. - Roztomilá grafika. - Halloweenské téma.

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry pro Váš prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, vaření, sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči. Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, či hru z Gameboye Advance. :)

Copyright ©2023 hrani-zdarma.eu - Aleš Kuklínek některá práva vyhrazena.