Did you know that hrani zdarma will soon be available in English?

Kick Off

Přidáno: 21. 10. 2022 11 odehraných her
Herní kategorie: Sportovní hra
Ovládání

Přetažením přesunete postavu hráče. Pohybem postavy hráče do míče se míč odrazí. Nedovolte, aby míč spadl pod okraj obrazovky. Skórujete, když se míč odrazí do branky v horní části obrazovky.

Tagy hry

Football, Play, Soccer

líbí
Popisek online hry Kick Off

Dynamická sportovní hra založená na fyzice. Odrážejte míč a snažte se ho dostat do branky. O šanci přijdete, když míč spadne pod okraj obrazovky.

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry nejen pro Váš oblíbený prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, hry na vaření , sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči nebo zde najdete také hry, ke stažení zdarma . Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, hru z Gameboye Advance či textovou hru. :) Přečtěte si články o hrách zdarma.

Nyní je zde 10 hráčů online.
Copyright ©2022-2023 hrani-zdarma.eu - některá práva vyhrazena. Herní portál ctí zákon DMCA, o SEO se stará nástroj SEO STUDIO.

Sociální sítě

Logo Discord serveru Ikona Emailu Ikona tUMBLR Ikona serveru kulatá 16px x 16px MEGA Ikona serveru Twitter kulatá 12px x 12px Ikona serveru Mastodon kulatá 12px x 12px Ikona serveru Minds kulatá 12px x 12px Ikona Pinterest Mindskulatá 12px x 12px Ikona Reddit Mindskulatá 12px x 12px

Herní novinky