Did you know that hrani zdarma will soon be available in English?

War Tanks Simulation 2022

Přidáno: 21. 10. 2022 11 odehraných her
Herní kategorie: Shooting
Ovládání

Použijte "WASD" pro řízení tanků a "MOUSE" pro míření a střelbu.

Tagy hry

Shooting, Simulation, Simulator, Tank, Tanks, Unity3D, War, WebGL

líbí
Popisek online hry War Tanks Simulation 2022

Můžete si s sebou vzít realistickou útočnou arénu a tankovou hru online! Tankový multiplayer spojuje dva různé, ale stejně působivé herní styly: část tankového simulátoru a vzrušující arkádové válečné hry zdarma. Na co tedy přesně čekáte? Připojte se k nám a zahrajte si tanky Zapomeňte na závodění, zabíjení zombíků a trávení času u klikacích her; to všechno jsou velmi nudné činnosti. V současné době si můžete zahrát online verze realistických válečných her zaměřených na těžkou vojenskou techniku a její četné permutace. Bojujte v současných tancích zdarma!

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry nejen pro Váš oblíbený prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, hry na vaření , sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči nebo zde najdete také hry, ke stažení zdarma . Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, hru z Gameboye Advance či textovou hru. :) Přečtěte si články o hrách zdarma.

Nyní je zde 10 hráčů online.
Copyright ©2022-2023 hrani-zdarma.eu - některá práva vyhrazena. Herní portál ctí zákon DMCA, o SEO se stará nástroj SEO STUDIO.

Sociální sítě

Logo Discord serveru Ikona Emailu Ikona tUMBLR Ikona serveru kulatá 16px x 16px MEGA Ikona serveru Twitter kulatá 12px x 12px Ikona serveru Mastodon kulatá 12px x 12px Ikona serveru Minds kulatá 12px x 12px Ikona Pinterest Mindskulatá 12px x 12px Ikona Reddit Mindskulatá 12px x 12px

Herní novinky