Web se nachází ve verzi prealpha a může obsahovat chyby a stopy arašídů. Pokud se chcete podílet na vývoji, přidávání her nebo neleznete chybu, prosím kontaktujte mě na ales@hrani-zdarma.eu. Aleš Kuklínek

War Tanks Simulation 2022

Přidáno: 21. 10. 2022 11 odehraných her
Shooting
Ovládání

Použijte "WASD" pro řízení tanků a "MOUSE" pro míření a střelbu.

Tagy hry

Shooting, Simulation, Simulator, Tank, Tanks, Unity3D, War, WebGL

líbí
Popisek online hry

Můžete si s sebou vzít realistickou útočnou arénu a tankovou hru online! Tankový multiplayer spojuje dva různé, ale stejně působivé herní styly: část tankového simulátoru a vzrušující arkádové válečné hry zdarma. Na co tedy přesně čekáte? Připojte se k nám a zahrajte si tanky Zapomeňte na závodění, zabíjení zombíků a trávení času u klikacích her; to všechno jsou velmi nudné činnosti. V současné době si můžete zahrát online verze realistických válečných her zaměřených na těžkou vojenskou techniku a její četné permutace. Bojujte v současných tancích zdarma!

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry pro Váš prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, vaření, sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči. Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, či hru z Gameboye Advance. :)

Copyright ©2023 hrani-zdarma.eu - Aleš Kuklínek některá práva vyhrazena.