Web se nachází ve verzi prealpha a může obsahovat chyby a stopy arašídů. Pokud se chcete podílet na vývoji, přidávání her nebo neleznete chybu, prosím kontaktujte mě na ales@hrani-zdarma.eu. Aleš Kuklínek

Tractor City Garbage 2022

Přidáno: 21. 10. 2022 11 odehraných her
Závodní hra
Ovládání

Řiďte pomocí kláves W A S D.

Tagy hry

Car, Driving, Unity3D, WebGL

líbí
Popisek online hry

Jedná se o opravdu realistickou simulaci hry Trash Dumping s názvem 3D City Tractor Garbage Simulator. Dostanete na starost obsluhu skládkového traktoru a je na vás, abyste odvezli odpadky z městské skládky přes celou lokalitu a uložili je na příslušné místo. Při jízdě přes celé město musíte dávat pozor, abyste skládku odpadků nepustili. Abyste hru dokončili, budete muset manévrovat s traktorem přes překážkovou dráhu a přitom se vyhnout poškození a poté jej zaparkovat. Nejrealističtější simulace ovládání traktoru a jeho parkování, jaká kdy byla ve videohře vytvořena. Je nemožné přehnat, kolik zábavy si v simulátoru řízení nákladního automobilu 3D za volantem traktoru užijete. Vyzkoušejte si tuto hru na parkování traktorů a poté se s námi podělte o své názory.

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry pro Váš prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, vaření, sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči. Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, či hru z Gameboye Advance. :)

Copyright ©2023 hrani-zdarma.eu - Aleš Kuklínek některá práva vyhrazena.