Did you know that hrani zdarma will soon be available in English?

Tractor City Garbage 2022

Přidáno: 21. 10. 2022 11 odehraných her
Herní kategorie: Závodní hra
Ovládání

Řiďte pomocí kláves W A S D.

Tagy hry

Car, Driving, Unity3D, WebGL

líbí
Popisek online hry Tractor City Garbage 2022

Jedná se o opravdu realistickou simulaci hry Trash Dumping s názvem 3D City Tractor Garbage Simulator. Dostanete na starost obsluhu skládkového traktoru a je na vás, abyste odvezli odpadky z městské skládky přes celou lokalitu a uložili je na příslušné místo. Při jízdě přes celé město musíte dávat pozor, abyste skládku odpadků nepustili. Abyste hru dokončili, budete muset manévrovat s traktorem přes překážkovou dráhu a přitom se vyhnout poškození a poté jej zaparkovat. Nejrealističtější simulace ovládání traktoru a jeho parkování, jaká kdy byla ve videohře vytvořena. Je nemožné přehnat, kolik zábavy si v simulátoru řízení nákladního automobilu 3D za volantem traktoru užijete. Vyzkoušejte si tuto hru na parkování traktorů a poté se s námi podělte o své názory.

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry nejen pro Váš oblíbený prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, hry na vaření , sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči nebo zde najdete také hry, ke stažení zdarma . Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, hru z Gameboye Advance či textovou hru. :) Přečtěte si články o hrách zdarma.

Nyní je zde 10 hráčů online.
Copyright ©2022-2023 hrani-zdarma.eu - některá práva vyhrazena. Herní portál ctí zákon DMCA, o SEO se stará nástroj SEO STUDIO.

Sociální sítě

Logo Discord serveru Ikona Emailu Ikona tUMBLR Ikona serveru kulatá 16px x 16px MEGA Ikona serveru Twitter kulatá 12px x 12px Ikona serveru Mastodon kulatá 12px x 12px Ikona serveru Minds kulatá 12px x 12px Ikona Pinterest Mindskulatá 12px x 12px Ikona Reddit Mindskulatá 12px x 12px

Herní novinky