Web se nachází ve verzi prealpha a může obsahovat chyby a stopy arašídů. Pokud se chcete podílet na vývoji, přidávání her nebo neleznete chybu, prosím kontaktujte mě na ales@hrani-zdarma.eu. Aleš Kuklínek

Crazy SuperCars Stunt 2022

Přidáno: 21. 10. 2022 11 odehraných her
Závodní hra
Ovládání

Zábava ve hře stisknutím kláves "WASD" auto řídíte.

Tagy hry

Car, Cars, Driving, Race, Stunts, Supercars, Unity3D, WebGL

líbí
Popisek online hry

Real Car Stunt poskytuje jízdní dynamiku, která je tak skutečná, jak jen to jde, která posune váš talent na novou úroveň! Skutečné parkování Vaše řidičské dovednosti budou podrobeny jejich tempům s řadou různých funkcí, jako je vnitřní pohled, skutečné zvukové efekty, výběr různých automobilů a obrovská města. Zjistíte, že parkovací senzory a značky vám při parkování velmi pomohou! Myslíte si, že jste velký odborník na parkování? Vyzkoušejte si neomezenou jízdu v různých herních nastaveních a zaparkujte své auto ve vysokém rozlišení v této zábavné hře. Experimentujte s širokou škálou automobilů, jako jsou hatchbacky, sedany, SUV a supersporty, a pak si každý z nich přizpůsobte podle svých preferencí! Vytvořte si s touto sadou vozidla svých nejdivočejších snů! Budete mít pocit, že řídíte ve skutečném světě i v simulovaném prostředí! Abychom předešli případným nehodám, prosíme vás, abyste s vozidly parkovali v dopravě a garážích s maximální opatrností.

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry pro Váš prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, vaření, sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči. Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, či hru z Gameboye Advance. :)

Copyright ©2023 hrani-zdarma.eu - Aleš Kuklínek některá práva vyhrazena.