The gaming portal hrani-zdarma.eu is in beta 1.0 and may contain bugs and some peanut.

Among Us Gun War Multiplayer

Přidáno: 21. 10. 2022 11 odehraných her
Herní kategorie: Shooting
Ovládání

Pomocí "WASD" chodit a myší střílet, mířit a měnit zbraň, karta pro menu.

Tagy hry

Gun, Multiplayer, Shooter, Shooting, Unity3D, WebGL

líbí
Popisek online hry Among Us Gun War Multiplayer

Když už jste mrtví, projevovat laskavost a váhat s jednáním je stejné jako umírat. Pokračujte ve střelbě bez přestávky, dokud nebudete mít v zorném poli žádné další zombie. Zbývá už jen jediné, a to pokračovat ve střelbě a zároveň hasit plameny a průběžně sbírat novou munici. Značnému počtu osob se podařilo z města uniknout bez zranění. Vzhledem k tomu, že nejste hrdinská postava, budete k úspěšnému útěku z města potřebovat jejich pomoc. Vyhledejte tyto jedince, uzavřete s nimi spojenectví, abyste přežili konec světa, a poté se zapojte do boje. Hledání potravin, zbraní a doplňků DNA je nezbytné, ale hledání dalších zásob, jako je palivo, prostředky první pomoci, generátory atd. může být velkým přínosem pro vaše šance na přežití a kvalitu života.

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry nejen pro Váš oblíbený prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, hry na vaření , sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči nebo zde najdete také hry, ke stažení zdarma . Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, hru z Gameboye Advance či textovou hru. :)

Nyní je zde 1 hráč.
Copyright ©2022-2023 hrani-zdarma.eu - některá práva vyhrazena. Herní portál ctí zákon DMCA, Web pohání Váš Hosting .

Sociální sítě

Logo Discord serveru Ikona Emailu Ikona tUMBLR Ikona serveru kulatá 16px x 16px MEGA Ikona serveru Twitter kulatá 12px x 12px Ikona serveru Mastodon kulatá 12px x 12px

Herní novinky