The gaming portal hrani-zdarma.eu is in beta 1.0 and may contain bugs and some peanut.

Hunter Assassin 2

Přidáno: 21. 10. 2022 11 odehraných her
Herní kategorie: Hra více hráčů
Ovládání

Tagy hry

Action, Game, Games, Multiplayer

líbí
Popisek online hry Hunter Assassin 2

Dlouho očekávané, akcí nabité pokračování páté nejstahovanější hry na světě v roce 2020! Jste nájemný vrah, vycvičený k tomu, abyste využívali stíny a své okolí k porážce nepřátel. Z každého zlikvidovaného cíle vypadnou cenné předměty. Používejte je k odemykání a vylepšování nových zbraní a hrdinů. Dělejte strategická rozhodnutí, jak se vyhnout zahnání nepřátel do kouta, a pohybujte se rychle, abyste se vyhnuli jejich svítilnám.

Podobné hry z kategorie Multiplayer

Car Eats Car 2

Multiplayer

Koxo.io

Multiplayer

Triset.io

Multiplayer

Clanker.io

Shooting
ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry nejen pro Váš oblíbený prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, hry na vaření , sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči nebo zde najdete také hry, ke stažení zdarma . Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, hru z Gameboye Advance či textovou hru. :)

Nyní je zde 1 hráč.
Copyright ©2022-2023 hrani-zdarma.eu - některá práva vyhrazena. Herní portál ctí zákon DMCA, Web pohání Váš Hosting .

Sociální sítě

Logo Discord serveru Ikona Emailu Ikona tUMBLR Ikona serveru kulatá 16px x 16px MEGA Ikona serveru Twitter kulatá 12px x 12px Ikona serveru Mastodon kulatá 12px x 12px

Herní novinky