Web se nachází ve verzi prealpha a může obsahovat chyby a stopy arašídů. Pokud se chcete podílet na vývoji, přidávání her nebo neleznete chybu, prosím kontaktujte mě na ales@hrani-zdarma.eu. Aleš Kuklínek

Extreme Pixel Gun Combat 3

Přidáno: 21. 10. 2022 11 odehraných her
Shooting
Ovládání

WASD- chůze myš- míření/rozhlížení/střelba karta- já

Tagy hry

Gun, Multiplayer, Shoot, Shooter, Shooting, Unity3D, War, WebGL

líbí
Popisek online hry

Ať už hrajete hru sami, nebo s dalšími lidmi, nejlepší hry Undead Exodus vám poskytnou přístup k široké škále různých druhů zbraní. A to bez ohledu na to, zda hru hrajete sami nebo s dalšími lidmi. Tyto hry může hrát současně jedna osoba nebo velká skupina jednotlivců najednou. Zdá se, že jste se proti zombie botům ve hře Minecraft bránili na nejrůznějších místech. Bez ohledu na to, zda jste ozbrojeni a zda se aktivně účastníte boje se zombie, jste povinni zničit všechny ostatní nemrtvé bytosti, na které narazíte. Pokud jde o práci, kterou jsem vykonával,Na tuto konkrétní okolnost jsem se vůbec nesoustředil. Větší šanci na přežití v těchto střílečkách z pohledu první osoby budete mít, pokud se budete krýt za různými objekty. Máte už v hlavě blízkého přítele, kterého byste chtěli požádat, aby s vámi strávil nějaký čas hraním jedné z mnoha bezplatných her, které jsou dostupné online? Pokud ano, jakou hru nebo hry byste si chtěli zahrát online? Dotyčná osoba má rozsáhlou sbírku zbraní. Nicméně kolik různých druhů zbraní má ve svém vlastnictví?

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry pro Váš prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, vaření, sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči. Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, či hru z Gameboye Advance. :)

Copyright ©2023 hrani-zdarma.eu - Aleš Kuklínek některá práva vyhrazena.
Logo Discord serveru Ikona mailu Ikona tUMBLR Ikona serveru kulatá 16px x 16px MEGA

Subscribe to our newsletter