Did you know that hrani zdarma will soon be available in English?

Combat Blocky Strike 2022

Přidáno: 21. 10. 2022 11 odehraných her
Herní kategorie: Shooting
Ovládání

WASD - chůze myš - míření/rozhlížení/střelba tab- menu

Tagy hry

Multiplayer, Shoot, Shooter, Shooting, Unity3D, War, WebGL

líbí
Popisek online hry Combat Blocky Strike 2022

V těch nejlepších hrách o nemrtvé máte k dispozici rozmanitý arzenál zbraní, ať už hrajete sami, nebo s dalšími lidmi. Tyto hry může hrát jeden člověk nebo skupina lidí najednou. Na různých mapách se zapojíte do boje proti zombie botům Minecraft. Stále musíte zabíjet ostatní nemrtvé tvory bez ohledu na to, zda jste ozbrojeni, nebo dokonce zda se účastníte zombie války. Pokud jde o skutečnou praxi, vůbec jsem se na toto konkrétní téma nezaměřoval. Při hraní podobných stříleček z pohledu první osoby je důležité se pokud možno krýt za různorodými objekty, abyste se vyhnuli zabití. Máte na mysli určitou osobu, se kterou byste chtěli strávit nějaký čas, abyste využili bezplatné online hry, které jsou k dispozici? Kolik různých druhů střelných zbraní vlastní ve své sbírce osoba uvedená v otázce?

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry nejen pro Váš oblíbený prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, hry na vaření , sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči nebo zde najdete také hry, ke stažení zdarma . Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, hru z Gameboye Advance či textovou hru. :) Přečtěte si články o hrách zdarma.

Nyní je zde 10 hráčů online.
Copyright ©2022-2023 hrani-zdarma.eu - některá práva vyhrazena. Herní portál ctí zákon DMCA, o SEO se stará nástroj SEO STUDIO.

Sociální sítě

Logo Discord serveru Ikona Emailu Ikona tUMBLR Ikona serveru kulatá 16px x 16px MEGA Ikona serveru Twitter kulatá 12px x 12px Ikona serveru Mastodon kulatá 12px x 12px Ikona serveru Minds kulatá 12px x 12px Ikona Pinterest Mindskulatá 12px x 12px Ikona Reddit Mindskulatá 12px x 12px

Herní novinky