Web se nachází ve verzi prealpha a může obsahovat chyby a stopy arašídů. Pokud se chcete podílet na vývoji, přidávání her nebo neleznete chybu, prosím kontaktujte mě na ales@hrani-zdarma.eu. Aleš Kuklínek

Combat Blocky Strike 2022

Přidáno: 21. 10. 2022 11 odehraných her
Shooting
Ovládání

WASD - chůze myš - míření/rozhlížení/střelba tab- menu

Tagy hry

Multiplayer, Shoot, Shooter, Shooting, Unity3D, War, WebGL

líbí
Popisek online hry

V těch nejlepších hrách o nemrtvé máte k dispozici rozmanitý arzenál zbraní, ať už hrajete sami, nebo s dalšími lidmi. Tyto hry může hrát jeden člověk nebo skupina lidí najednou. Na různých mapách se zapojíte do boje proti zombie botům Minecraft. Stále musíte zabíjet ostatní nemrtvé tvory bez ohledu na to, zda jste ozbrojeni, nebo dokonce zda se účastníte zombie války. Pokud jde o skutečnou praxi, vůbec jsem se na toto konkrétní téma nezaměřoval. Při hraní podobných stříleček z pohledu první osoby je důležité se pokud možno krýt za různorodými objekty, abyste se vyhnuli zabití. Máte na mysli určitou osobu, se kterou byste chtěli strávit nějaký čas, abyste využili bezplatné online hry, které jsou k dispozici? Kolik různých druhů střelných zbraní vlastní ve své sbírce osoba uvedená v otázce?

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry pro Váš prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, vaření, sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči. Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, či hru z Gameboye Advance. :)

Copyright ©2023 hrani-zdarma.eu - Aleš Kuklínek některá práva vyhrazena.