Web se nachází ve verzi prealpha a může obsahovat chyby a stopy arašídů. Pokud se chcete podílet na vývoji, přidávání her nebo neleznete chybu, prosím kontaktujte mě na ales@hrani-zdarma.eu. Aleš Kuklínek

Zásady ochrana osobních údajů

Aktualizováno: 19. ledna 2023
abcdef

Chceme, aby naši uživatelé vždy věděli, jaké informace shromažďujeme, jak je používáme a za jakých okolností je případně zveřejňujeme.

Respektujeme právo každého návštěvníka našich stránek na soukromí. Za tímto účelem shromažďujeme a používáme informace na našich webových stránkách pouze tak, jak je uvedeno v těchto Zásadách ochrany osobních údajů. Toto prohlášení se vztahuje výhradně na informace shromážděné na těchto webových stránkách.


Informace, které shromažďujeme, jsou

- používány ke zlepšení obsahu našich webových stránek

- používány k informování návštěvníků o aktualizacích našich webových stránek

- nikdy nejsou sdíleny s jinými organizacemi pro komerční účely


Pro vstup na naše stránky není nutná registrace. Předplatné některých služeb však může vyžadovat, aby uživatel vyplnil registrační formulář. Během registrace musí uživatel uvést určité kontaktní údaje, které však nikdy neprodáváme ani neposkytujeme dál. Jsou shromažďovány pouze za účelem kontaktování uživatele ohledně služeb na našich stránkách, o které projevil zájem. Uživatel nemusí uvádět demografické údaje (výše příjmu, pohlaví atd.) a jedinečné identifikátory (uživatelské jméno, heslo atd.). Poskytnutí dalších informací pomáhá poskytnout personalizovanější zážitek z našich stránek, ale není povinné. Vydáváme informační bulletin a nikdy neprodáváme ani nesdílíme e-mailové nebo poštovní adresy našich odběratelů. Provozujeme online průzkumy a nikdy neprodáváme ani nesdílíme e-mailové adresy našich odběratelů. Našim uživatelům zobrazujeme reklamu, o kterou se starají společnosti Google Adsense. Takže jakékoli podobné obavy týkající se naší reklamy by měly být s úctou směřovány na ně.

hrani-zdarma.eu využívá reklamní společnosti třetích stran k zobrazování reklam při návštěvě našich webových stránek. Tyto společnosti mohou používat informace (bez vašeho jména, adresy, e-mailu, adresy nebo telefonního čísla) o vašich návštěvách těchto a jiných webových stránek, aby vám poskytovaly reklamy na zboží a služby, které vás zajímají.

Zavazujeme se řešit spory do 24-48 hodin. V případě problémů se uživatelé mohou obrátit prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Pokud mají uživatelé webu jakékoli dotazy nebo návrhy týkající se našich zásad ochrany osobních údajů, kontaktujte nás prostřednictvím naší kontaktní stránky.ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry pro Váš prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, vaření, sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči. Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, či hru z Gameboye Advance. :)

Copyright ©2023 hrani-zdarma.eu - Aleš Kuklínek některá práva vyhrazena.