Herní portál hrani-zdarma.eu se nachází ve verzi beta 1.0 a může obsahovat chyby a stopy arašídů. Did you know that hrani zdarma will soon be available in English?

Seznam her zdarma na Facebooku


Cover Image
5. srpen 2023 - Doba čtení: 14 minut

Facebook je domovem pro mnoho bezplatných her, které můžete hrát přímo z vašeho prohlížeče. Zde je několik populárních her dostupných na Facebooku:

Číst dále


Mednafen


Cover Image
4. srpen 2023 - Doba čtení: 2 minut

Mednafen, dříve známý jako Nintencer, je vícesystémový svobodný softwarový wrapper pro OpenGL a SDL, který sdružuje různá originální emulační jádra a jádra třetích stran do jediného balíčku a je řízen vstupem z příkazového řádku. Podporovány jsou ukládací stavy a přetáčení hry v reálném čase. Stisknutím tlačítka lze pořizovat snímky obrazovky ve formátu PNG. Mednafen umí nahrávat audiosvizuální filmy ve formátu QuickTime s podporou několika různých bezztrátových kodeků. Mednafen podporuje velké množství systémů a je aktivně vyvíjen. Mnoho her také podporuje hraní po síti, takže můžete tyto zápasy více hráčů hrát online! Toto je verze pro Linux.

Číst dále


Recenze hry Anno online


Cover Image
30. červenec 2023 - Doba čtení: 3 minut

Anno Online je bezplatná online hra z žánru real-time strategie, kterou vyvinula společnost Blue Byte a vydala společnost Ubisoft. Hra byla vydána v roce 2013 a od té doby se stala jednou z nejpopulárnějších online her na světě.

Číst dále


NES HRY


Cover Image
16. červenec 2023 - Doba čtení: 21 minut

Nintendo Entertainment System (NES) byla domácí videohra, kterou vyvinulo a uvedlo na trh japonské herní studio Nintendo v roce 1985. NES byla první komerčně úspěšnou 16bitovou domácí herní konzolí a je považována za jednu z nejvlivnějších a nejpopulárnějších herních konzolí všech dob.

Číst dále


Bezplatná střílečka Paladins


Cover Image
16. červenec 2023 - Doba čtení: ~1 minuta

Recenze hry zdarma Dauntless


Cover Image
16. červenec 2023 - Doba čtení: 2 minut

Dauntless je free-to-play akční hra z pohledu třetí osoby, která se odehrává ve světě plném obřích monster. Hra byla vyvinuta společností Phoenix Labs a vydána v roce 2019.

Číst dále


ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry nejen pro Váš oblíbený prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, hry na vaření , sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči nebo zde najdete také hry, ke stažení zdarma . Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, hru z Gameboye Advance či textovou hru. :)

Nyní je zde 1 hráč.
Copyright ©2022-2023 hrani-zdarma.eu - některá práva vyhrazena. Herní portál ctí zákon DMCA, Web pohání Váš Hosting .

Sociální sítě

Logo Discord serveru Ikona Emailu Ikona tUMBLR Ikona serveru kulatá 16px x 16px MEGA Ikona serveru Twitter kulatá 12px x 12px Ikona serveru Mastodon kulatá 12px x 12px Ikona serveru Minds kulatá 12px x 12px Ikona Pinterest Mindskulatá 12px x 12px Ikona Reddit Mindskulatá 12px x 12px

Herní novinky