Did you know that hrani zdarma will soon be available in English?

Abadox

Přidáno 21. 1. 2023 521x hraní hry
Ovládání

líbí
Popisek online hry

Abadox: The Deadly Inner War (アバドックス, Abadokkusu) je videohra pro Nintendo Entertainment System vydaná v Japonsku v roce 1989 společností Natsume a v Severní Americe v roce 1990 společností Milton Bradley Company. Jedná se o horizontálně rolovací střílečku ve stylu Gradius a R-Type, která se odehrává ve střevním traktu obřího mimozemského organismu. Abadox má vysokou obtížnost a k zabití a restartu od kontrolního bodu prošlého před smrtí stačí jeden zásah nepřátelským projektilem. Zahrajte si starou klasiku z dob, kdy byly v módě NES konzole.

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry nejen pro Váš oblíbený prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, hry na vaření , sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči nebo zde najdete také hry, ke stažení zdarma . Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, hru z Gameboye Advance či textovou hru. :) Přečtěte si články o hrách zdarma.

Nyní je zde 10 hráčů online.
Copyright ©2022-2023 hrani-zdarma.eu - některá práva vyhrazena. Herní portál ctí zákon DMCA, o SEO se stará nástroj SEO STUDIO.

Sociální sítě

Logo Discord serveru Ikona Emailu Ikona tUMBLR Ikona serveru kulatá 16px x 16px MEGA Ikona serveru Twitter kulatá 12px x 12px Ikona serveru Mastodon kulatá 12px x 12px Ikona serveru Minds kulatá 12px x 12px Ikona Pinterest Mindskulatá 12px x 12px Ikona Reddit Mindskulatá 12px x 12px

Herní novinky