Herní portál hrani-zdarma.eu se nachází ve verzi beta 1.0 a může obsahovat chyby a stopy arašídů.

1942

Přidáno 21. 1. 2023 521x hraní hry
Ovládání

líbí
Popisek online hry

1942 je vertikálně rolovací střílečka od společnosti Capcom, která byla vydána v roce 1984 pro arkády. Navrhl ji Yoshiki Okamoto a byla to první hra ze série 194X, po níž následovala hra 1943: The Battle of Midway. Hra 1942 se odehrává v Pacifickém divadle druhé světové války a je volně založena na bitvě u Midway. Přestože hru vytvořili japonští vývojáři, cílem je dosáhnout Tokia a zničit japonskou leteckou flotilu; to bylo způsobeno tím, že se jednalo o první hru společnosti Capcom navrženou s ohledem na západní trhy. Hra se stala komerčně úspěšnou v arkádách a stala se pátou nejvýdělečnější stolní arkádovou hrou v Japonsku v roce 1986 a jednou z pěti nejvýdělečnějších arkádových konverzí toho roku ve Spojených státech. Spolu s dalšími domácími platformami byla portována na NES, kde se jí celosvětově prodalo přes milion kopií. Zahrajte si starou klasiku z dob, kdy byly v módě NES konzole.

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry nejen pro Váš oblíbený prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, hry na vaření , sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči nebo zde najdete také hry, ke stažení zdarma . Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, hru z Gameboye Advance či textovou hru. :)

Nyní je zde 1 hráč.
Copyright ©2022-2023 hrani-zdarma.eu - některá práva vyhrazena. Herní portál ctí zákon DMCA, Web pohání Váš Hosting .

Sociální sítě

Logo Discord serveru Ikona Emailu Ikona tUMBLR Ikona serveru kulatá 16px x 16px MEGA Ikona serveru Twitter kulatá 12px x 12px Ikona serveru Mastodon kulatá 12px x 12px

Herní novinky