Did you know that hrani zdarma will soon be available in English?

10 Yard Fight

Přidáno 21. 1. 2023 521x hraní hry
Ovládání

líbí
Popisek online hry

10-Yard Fight je sportovní videohra na americký fotbal, kterou v roce 1983 vyvinula a vydala společnost Irem v Japonsku pro arkády. V zámoří ji vydala společnost Taito v Americe, Electrocoin v Evropě a ADP Automaten GmbH v západním Německu. Hra 10Yard Fight se zobrazuje z pohledu shora dolů a je vertikálně posuvná. Hráč si nevybírá hry pro útok ani pro obranu. V útoku hráč jednoduše obdrží míč při rozehrávce a buď se pokusí běžet s rozehrávačem, hodit míč běžícímu bekovi, nebo hodit míč jedinému dálkovému přijímači - v podstatě se jedná o opční útok. V obraně si hráč vybere jednoho ze dvou hráčů, které bude ovládat, a s ostatními manipuluje počítač. Míč lze také odpálit nebo se pokusit vstřelit branku. Hra má pět stupňů obtížnosti, které se zvyšují: střední škola, vysoká škola, profesionální tým, play-off a Super Bowl. Pokud hráč vyhraje oba poločasy "zrychleného reálného času" v délce 30 minut na jednodušší úrovni, postoupí do další úrovně obtížnosti, jako je režim kariéry. Hráč získá 20 000 bodů za každý výkop, který se vrátí jako touchdown. Zahrajte si starou klasiku z dob, kdy byly v módě NES konzole.

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry nejen pro Váš oblíbený prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, hry na vaření , sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči nebo zde najdete také hry, ke stažení zdarma . Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, hru z Gameboye Advance či textovou hru. :) Přečtěte si články o hrách zdarma.

Nyní je zde 10 hráčů online.
Copyright ©2022-2023 hrani-zdarma.eu - některá práva vyhrazena. Herní portál ctí zákon DMCA, o SEO se stará nástroj SEO STUDIO.

Sociální sítě

Logo Discord serveru Ikona Emailu Ikona tUMBLR Ikona serveru kulatá 16px x 16px MEGA Ikona serveru Twitter kulatá 12px x 12px Ikona serveru Mastodon kulatá 12px x 12px Ikona serveru Minds kulatá 12px x 12px Ikona Pinterest Mindskulatá 12px x 12px Ikona Reddit Mindskulatá 12px x 12px

Herní novinky