Did you know that hrani zdarma will soon be available in English?

720

Přidáno 21. 1. 2023 521x hraní hry
Ovládání

líbí
Popisek online hry

720 je sportovní videohra vyvinutá společností Rare a vydaná společností Nintendo v roce 1986 pro herní konzoli Nintendo Entertainment System (NES). Hra je založena na snowboardovém sportu a je považována za jednu z prvních her, která simuluje snowboarding. Hra se odehrává v různých lokacích, jako jsou hory, lesy a města. Hráč ovládá postavu, která se může pohybovat doleva, doprava, nahoru a dolů. Postava může také provádět různé triky, jako jsou skoky, otáčky a smyčky. Hra je rozdělena do několika úrovní, každý se skládá z několika zón. V každé zóně je cíl, který musí hráč dosáhnout. Cílem hry je projít všechny úrovně a získat co nejlepší skóre. 720 je považována za jednu z nejlepších her pro NES. Hra se vyznačuje zábavnou a návykovou hratelností, příjemnou grafikou a skvělým soundtrackem. Hra také pomohla popularizovat snowboardový sport. Zahrajte si starou klasiku z dob, kdy byly v módě NES konzole.

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry nejen pro Váš oblíbený prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, hry na vaření , sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči nebo zde najdete také hry, ke stažení zdarma . Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, hru z Gameboye Advance či textovou hru. :) Přečtěte si články o hrách zdarma.

Nyní je zde 10 hráčů online.
Copyright ©2022-2023 hrani-zdarma.eu - některá práva vyhrazena. Herní portál ctí zákon DMCA, o SEO se stará nástroj SEO STUDIO.

Sociální sítě

Logo Discord serveru Ikona Emailu Ikona tUMBLR Ikona serveru kulatá 16px x 16px MEGA Ikona serveru Twitter kulatá 12px x 12px Ikona serveru Mastodon kulatá 12px x 12px Ikona serveru Minds kulatá 12px x 12px Ikona Pinterest Mindskulatá 12px x 12px Ikona Reddit Mindskulatá 12px x 12px

Herní novinky