Herní portál hrani-zdarma.eu se nachází ve verzi beta 1.0 a může obsahovat chyby a stopy arašídů.
Zpět na seznam všech MMO her

Dobyvatel

Hra spatřila světlo světa: 2020 55x spuštěno
líbí
Popisek MMO hry

Triviador je jedinečný herní žánr, který nabízí víc než jen jednoduchý kvíz. Dobývejte území a útočte na hrady a zároveň odpovídejte na triviální otázky. Otestujte své znalosti a využijte své strategické schopnosti.
Můžete se zapojit do soutěže, zúčastnit se turnajů a získat přední místa v žebříčcích a sklízet odměny! S dobře zvolenou strategií dosáhněte na nejvyšší ligu! Porazte své nepřátele a staňte se mistrem v triviálních hrách!
Vytvořte si klan (nebo se k němu přidejte), hrajte a chatujte s tisíci fanoušky trivia. Pozvěte své nejlepší přátele na přátelský kvízový zápas, ohodnoťte otázku zaslanou hráči nebo si vytvořte vlastní.

Platforma: BROWSER
Datum vydání hry: 2020
Vydavatel: THX Games Zrt.
Vývojář: THX Games Zrt.
ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry nejen pro Váš oblíbený prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, hry na vaření , sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči nebo zde najdete také hry, ke stažení zdarma . Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, hru z Gameboye Advance či textovou hru. :)

Nyní je zde 1 hráč.
Copyright ©2022-2023 hrani-zdarma.eu - některá práva vyhrazena. Herní portál ctí zákon DMCA, Web pohání Váš Hosting .

Sociální sítě

Logo Discord serveru Ikona Emailu Ikona tUMBLR Ikona serveru kulatá 16px x 16px MEGA Ikona serveru Twitter kulatá 12px x 12px Ikona serveru Mastodon kulatá 12px x 12px

Herní novinky