Herní portál hrani-zdarma.eu se nachází ve verzi beta 1.0 a může obsahovat chyby a stopy arašídů.
Zpět na seznam všech MMO her

Dark Elf

Hra spatřila světlo světa: 2020 55x spuštěno
líbí
Popisek MMO hry

Dark Elf je česká fantasy hra, kterou paří několik tisíc hráčů, registrace je zdarma a pro hraní Vám stačí jen internetový prohlížeč. Cílem hry je porazit vládnoucího tyrana Dark Elfa. Srdcem hry je velikánská mapa, na které obsazujete zemičky, stavíte pevnosti a sesíláte kouzla na ostatní hráče. Není zde nouze o intriky, spojenectví i zrady. Pokud jste schopný velitel, můžete udělat kariéru v některé slavné alianci a řídit ostatní hráče. Také trénujete své hrdiny, například válečníka, čaroděje nebo silného dráčka.

Platforma: BROWSER
Datum vydání hry: 2020
Vydavatel: Zdeněk Pletka
Vývojář: Zdeněk Pletka
ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry nejen pro Váš oblíbený prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, hry na vaření , sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči nebo zde najdete také hry, ke stažení zdarma . Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, hru z Gameboye Advance či textovou hru. :)

Nyní je zde 1 hráč.
Copyright ©2022-2023 hrani-zdarma.eu - některá práva vyhrazena. Herní portál ctí zákon DMCA, Web pohání Váš Hosting .

Sociální sítě

Logo Discord serveru Ikona Emailu Ikona tUMBLR Ikona serveru kulatá 16px x 16px MEGA Ikona serveru Twitter kulatá 12px x 12px Ikona serveru Mastodon kulatá 12px x 12px

Herní novinky