Herní portál hrani-zdarma.eu se nachází ve verzi beta 1.0 a může obsahovat chyby a stopy arašídů.
Zpět na seznam všech MMO her

Outspace

Hra spatřila světlo světa: 2023 55x spuštěno
líbí
Popisek MMO hry

MMO vesmírná strategie se sběratelskými kartami (NFT) a hráči budovanou ekonomikou pro prohlížeč. Každý jednotlivý předmět, každá součást vesmírné lodi, každá zbraň nebo kus vybavení musí být vyroben hráči. Realistická herní ekonomika je velmi podobná skutečné ekonomice založené na principech nabídky a poptávky. Buduj gigantické orbitální stanice s kapacitou milionů lidí, kteří v nich žijí, nebo super nebezpečné vesmírné lodě. Vytvářejte si vlastní úkoly. Najímej si ostatní hráče pro jednoduché zakázky, nebo je zaměstnávej systematicky a nechej je pracovat pro tebe.

Platforma: BROWSER
Datum vydání hry: 2023
Vydavatel: Martin Sadílek
Vývojář: Martin Sadílek
ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry nejen pro Váš oblíbený prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, hry na vaření , sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči nebo zde najdete také hry, ke stažení zdarma . Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, hru z Gameboye Advance či textovou hru. :)

Nyní je zde 1 hráč.
Copyright ©2022-2023 hrani-zdarma.eu - některá práva vyhrazena. Herní portál ctí zákon DMCA, Web pohání Váš Hosting .

Sociální sítě

Logo Discord serveru Ikona Emailu Ikona tUMBLR Ikona serveru kulatá 16px x 16px MEGA Ikona serveru Twitter kulatá 12px x 12px Ikona serveru Mastodon kulatá 12px x 12px

Herní novinky