Did you know that hrani zdarma will soon be available in English?
Zpět na seznam všech MMO her

World War 3

Hra spatřila světlo světa: 2018-10-19 55x spuštěno
líbí
Popisek MMO hry

Realistická taktická FPS pro více hráčů. World War 3 je multiplayerová střílečka z pohledu první osoby, která se odehrává v blízké budoucnosti, kdy vypukne třetí světová válka. Hráči se mohou zapojit do rozsáhlých bitev mezi NATO a Ruskem, a to na rozlehlejších mapách zobrazujících skutečné lokace, jako jsou Varšava, Berlín a Moskva.

Hlavní rysy hry:

  • Realistická grafika a fyzika
  • Rozsáhlé mapy
  • Rozmanitá vozidla a zbraně
  • Týmová práce

World War 3 je realistická střílečka, která se snaží co nejvíce přiblížit realitě. Hra nabízí rozsáhlé mapy, na kterých se odehrávají epické bitvy mezi NATO a Ruskem. Hráči mohou využít širokou škálu zbraní a vozidel, aby zvítězili. Hlavním herním módem je Warzone, ve kterém se dva týmy snaží ovládnout strategické body na mapě. V tomto módu mohou hráči spolupracovat s ostatními členy týmu, aby dosáhli vítězství. Druhým herním módem je Recon, který je inspirován žánrem Battle Royale. V tomto módu se hráči snaží přežít v boji proti ostatním hráčům. World War 3 je náročná hra, která vyžaduje strategické myšlení a týmovou práci. Pokud hledáte realistickou střílečku, která vás pohltí, pak je World War 3 tou správnou volbou.

Platforma: PC (Windows)
Datum vydání hry: 2018-10-19
Vydavatel: Wishlist Games, The 4 Winds Entertainment
Vývojář: The Farm 51
ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry nejen pro Váš oblíbený prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, hry na vaření , sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči nebo zde najdete také hry, ke stažení zdarma . Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, hru z Gameboye Advance či textovou hru. :) Přečtěte si články o hrách zdarma.

Nyní je zde 10 hráčů online.
Copyright ©2022-2023 hrani-zdarma.eu - některá práva vyhrazena. Herní portál ctí zákon DMCA, o SEO se stará nástroj SEO STUDIO.

Sociální sítě

Logo Discord serveru Ikona Emailu Ikona tUMBLR Ikona serveru kulatá 16px x 16px MEGA Ikona serveru Twitter kulatá 12px x 12px Ikona serveru Mastodon kulatá 12px x 12px Ikona serveru Minds kulatá 12px x 12px Ikona Pinterest Mindskulatá 12px x 12px Ikona Reddit Mindskulatá 12px x 12px

Herní novinky