Web se nachází ve verzi prealpha a může obsahovat chyby a stopy arašídů. Pokud se chcete podílet na vývoji, přidávání her nebo neleznete chybu, prosím kontaktujte mě na ales@hrani-zdarma.eu. Aleš Kuklínek

PUBG: BATTLEGROUNDS

Hra spatřila světlo světa: 2022-01-12 55x spuštěno
líbí
Popisek MMO hry

Pusťte se do akce v jedné z nejdéle běžících battle royale her od PUBG Battlegrounds.

PUBG: Battlegrounds (dříve známá jako PlayerUnknown's Battlegrounds) je battle royale hra vyvinutá společností PUBG Studios a vydaná společností Krafton. Hra, která byla inspirována japonským filmem Battle Royale (2000), vychází z předchozích modů vytvořených Brendanem "PlayerUnknown" Greenem pro jiné hry a pod Greenovým tvůrčím vedením byla rozšířena do samostatné hry. Jedná se o první hru ze série PUBG Universe.

Hra se hraje buď z pohledu třetí osoby, nebo z pohledu první osoby. Ve hře až sto hráčů seskočí padákem na ostrov, kde shánějí zbraně a vybavení, aby zabili ostatní hráče a sami se vyhnuli zabití. Dostupná bezpečná oblast na herní mapě se postupem času zmenšuje, což přeživší hráče nasměruje do stále těsnějšího prostoru, který je nutí ke střetům. Poslední přeživší hráč (nebo tým) vyhrává kolo.

Hra byla poprvé vydána pro systém Windows prostřednictvím beta programu předběžného přístupu služby Steam v březnu 2017, plná verze vyšla v prosinci 2017. Tentýž měsíc byla hra vydána společností Microsoft Studios také pro Xbox One prostřednictvím programu Xbox Game Preview a oficiálně vyšla v září 2018. V roce 2018 byla kromě portu pro PlayStation 4 vydána i mobilní verze hry PUBG Mobile, která je zdarma dostupná pro systémy Android a iOS. V dubnu 2020 byla vydána verze pro streamovací platformu Stadia, v listopadu 2020 pak verze pro konzole Xbox Series X/S a PlayStation 5. Od 12. ledna 2022 je hra pro všechny platformy zdarma.

Platforma: PC (Windows)
Datum vydání hry: 2022-01-12
Vydavatel: KRAFTON, Inc.
Vývojář: KRAFTON, Inc.
ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry pro Váš prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, vaření, sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči. Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, či hru z Gameboye Advance. :)

Copyright ©2023 hrani-zdarma.eu - Aleš Kuklínek některá práva vyhrazena.