Herní portál hrani-zdarma.eu se nachází ve verzi beta 1.0 a může obsahovat chyby a stopy arašídů.
Zpět na seznam všech MMO her

4Story

Hra spatřila světlo světa: 2008-10-20 55x spuštěno
líbí
Popisek MMO hry

4Story je fantasy MMORPG (Massively Multiplayer Online Role-Playing Game) vyvinutá společností Zemi Interactive. Byla vydána v roce 2009 a je dostupná v několika jazycích, včetně češtiny. Hra se odehrává ve velkém otevřeném světě plném dobrodružství, bojů a magie.

4Story nabízí různé herní prvky, jako je systém boje, kde hráči mohou bojovat proti nepřátelům v reálném čase. Hráči si mohou vybrat z několika různých povolání, včetně válečníka, lučištníka, kouzelníka a kněze, každý s vlastními schopnostmi a dovednostmi. Hráči také mohou trénovat své postavy, zlepšovat jejich schopnosti, získávat nové vybavení a spolupracovat s ostatními hráči v různých tímech nebo klanech.

Jedním z významných prvků 4Story je PVP (Player versus Player) systém, který umožňuje hráčům soupeřit s ostatními hráči ve vzrušujících bitvách. Hráči mohou bojovat ve velkých PVP bitvách v reálném čase, včetně obléhání hradů a územních bojů.

Hra také nabízí různé questy a mise, které hráči mohou plnit, aby získali odměny a postupovali ve hře. 4Story obsahuje také rozsáhlý obchodní systém, který umožňuje hráčům obchodovat s ostatními hráči a získávat cenné předměty.

Grafika 4Story je 3D a nabízí různé prostředí, včetně lesů, hor, pouští a měst. Hra také obsahuje různé herní módy, včetně PVE (Player versus Environment), PVP a kooperativních misí.

4Story je free-to-play hra, což znamená, že je zdarma ke stažení a hrání, ale nabízí také možnost zakoupení virtuálních předmětů nebo rozšíření hry za reálné peníze.

Celkově je 4Story česká verze MMORPG hry nabízející bohatý herní svět plný dobrodružství, bojů a spolupráce s ostatními hráči.

Trailer 4story

Platforma: PC (Windows)
Datum vydání hry: 2008-10-20
Vydavatel: Zemi Interactive
Vývojář: Zemi Interactive
ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry nejen pro Váš oblíbený prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, hry na vaření , sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči nebo zde najdete také hry, ke stažení zdarma . Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, hru z Gameboye Advance či textovou hru. :)

Nyní je zde 1 hráč.
Copyright ©2022-2023 hrani-zdarma.eu - některá práva vyhrazena. Herní portál ctí zákon DMCA, Web pohání Váš Hosting .

Sociální sítě

Logo Discord serveru Ikona Emailu Ikona tUMBLR Ikona serveru kulatá 16px x 16px MEGA Ikona serveru Twitter kulatá 12px x 12px Ikona serveru Mastodon kulatá 12px x 12px

Herní novinky