Did you know that hrani zdarma will soon be available in English?

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu Vyhledané hry na frázi "Solitaire"

Copak nám to náš čmu-chací maskot vyhledal? Co si zahrajete online? Haf haf

Solitaire je kategorie her, ve kterých hráči musí pomocí logického uvažování a strategie přeskládat balíček karet do určitého uspořádání. Solitaire hry jsou často považovány za relaxační a zábavná forma trávení volného času. Solitaire hry mají dlouhou a bohatou historii. První solitaire hry byly popsány již ve 14. století. V 18. století se solitaire hry staly populárními v Evropě a v 19. století se rozšířily do Spojených států.
Bunny Solitaire Tripeaks and Golf
Tower Solitaire Tripeaks and Golf
Dark Mahjong Solitaire Mahjong Solitaire
Indian Solitaire Solitaire Games
Black Hole Solitaire Tripeaks and Golf
Wasp Solitaire Solitaire Games
Happy Farm Solitaire Příležitostné
Beetle Solitaire Příležitostné
Spider Solitaire 3D Příležitostné
xLeague Solitaire Příležitostné

Celkem bylo nalezeno 72 báječných her.


Pokročilé vyhledávání

Pokud jste nenašli hru,kterou jste hledali, vyzkoušejte pokročilý vyhledavač:

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry nejen pro Váš oblíbený prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, hry na vaření , sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči nebo zde najdete také hry, ke stažení zdarma . Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, hru z Gameboye Advance či textovou hru. :) Přečtěte si články o hrách zdarma.

Nyní je zde 10 hráčů online.
Copyright ©2022-2023 hrani-zdarma.eu - některá práva vyhrazena. Herní portál ctí zákon DMCA, o SEO se stará nástroj SEO STUDIO.

Sociální sítě

Logo Discord serveru Ikona Emailu Ikona tUMBLR Ikona serveru kulatá 16px x 16px MEGA Ikona serveru Twitter kulatá 12px x 12px Ikona serveru Mastodon kulatá 12px x 12px Ikona serveru Minds kulatá 12px x 12px Ikona Pinterest Mindskulatá 12px x 12px Ikona Reddit Mindskulatá 12px x 12px

Herní novinky