Papa Louie 3

Přidáno 18. 11. 2022 521x hraní hry
Ovládání

Použijte myš a řiďte se pokyny ve hře.

líbí
Popisek online hry

Obsluhujte kovárnu a vyrábějte nejlepší zbraně pro své bojovníky ve hře Jacksmith! Jsi osel na misi, která tě zavede napříč zemí, ale stezky blokují různé příšery - je čas povolat na pomoc místní klany válečníků! V kompletně praktické kovárně si navrhneš meče, luky, štíty a další zbraně. Až budou všichni vaši vojáci vybaveni, můžete vyrazit do boje a probojovat se dál po cestě! Zatímco bojovníci budou bojovat, ty budeš muset sbírat kořist a pomáhat si svým věrným dělem. Sbírejte lepší rudy a součástky, abyste mohli vyrobit ještě lepší zbraně, a postupujte dál napříč zemí směrem ke zlému čaroději Dudleymu!

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry nejen pro Váš oblíbený prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, hry na vaření , sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči nebo zde najdete také hry, ke stažení zdarma . Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, hru z Gameboye Advance či textovou hru. :) Přečtěte si články o hrách zdarma.

Nyní je zde 10 hráčů online.
Copyright ©2022-2023 hrani-zdarma.eu - některá práva vyhrazena. Herní portál ctí zákon DMCA, o SEO se stará nástroj SEO STUDIO.

Sociální sítě

Logo Discord serveru Ikona Emailu Ikona tUMBLR Ikona serveru kulatá 16px x 16px MEGA Ikona serveru Twitter kulatá 12px x 12px Ikona serveru Mastodon kulatá 12px x 12px Ikona serveru Minds kulatá 12px x 12px Ikona Pinterest Mindskulatá 12px x 12px Ikona Reddit Mindskulatá 12px x 12px

Herní novinky