Papa's Cupcakeria

Přidáno 18. 11. 2022 521x hraní hry
Ovládání

Použijte myš a postupujte podle pokynů ve hře.

líbí
Popisek online hry

V Papa's Cupcakeria si můžete po celý rok péct ty nejlepší cupcaky ve městě! Budeš si muset vybrat košíčky na pečení, přidat těsto, hlídat troubu a ozdobit cupcaky různými polevami a polevami. Jak budete zvyšovat úroveň a získávat nové zákazníky, všimnete si, jak se ve městě Frostfield mění roční období a jak se slaví nové svátky! Pomozte svým zákazníkům naladit se na sváteční atmosféru sezónním oblečením, nábytkem a novou sadou odemykatelných sezónních polev pro každý svátek. Projděte si každé sváteční období, odemkněte si více než 100 ingrediencí a staňte se mistrem v pečení dortíků!

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry nejen pro Váš oblíbený prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, hry na vaření , sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči nebo zde najdete také hry, ke stažení zdarma . Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, hru z Gameboye Advance či textovou hru. :) Přečtěte si články o hrách zdarma.

Nyní je zde 10 hráčů online.
Copyright ©2022-2023 hrani-zdarma.eu - některá práva vyhrazena. Herní portál ctí zákon DMCA, o SEO se stará nástroj SEO STUDIO.

Sociální sítě

Logo Discord serveru Ikona Emailu Ikona tUMBLR Ikona serveru kulatá 16px x 16px MEGA Ikona serveru Twitter kulatá 12px x 12px Ikona serveru Mastodon kulatá 12px x 12px Ikona serveru Minds kulatá 12px x 12px Ikona Pinterest Mindskulatá 12px x 12px Ikona Reddit Mindskulatá 12px x 12px

Herní novinky