Papa's Taco Mia!

Přidáno 18. 11. 2022 521x hraní hry
Ovládání

Použijte myš a postupujte podle pokynů ve hře.

líbí
Popisek online hry

Papa Louie otevírá novou taco restauraci a pověřuje vás vedením! Pomoz Mitchovi a Maggie přijímat objednávky, vařit maso a stavět tacos v Papa's Taco Mia! Odemkni si více než tucet přísad a omáček a postupně se vypracuj na vyšší pozice a vytvoř dokonalé taco pro nové zákazníky i staré oblíbence. Nakupujte pro svůj obchod s tacos různá vylepšení za těžce vydělané spropitné a týdenní výplatu a na konci každého dne přijměte další výzvu v podobě obsluhy náročných a vybíravých zákazníků "Closer". A pokud se ti podaří zapůsobit na nového Food Critic, získáš ocenění Blue Ribbon, které ti zajistí vyšší spropitné! Během provozování Papa's Taco Mia můžete také získat až 60 odznaků, které se odemykají za různé úspěchy, včetně používání určitých polev, dosahování vysokého skóre v jednotlivých stanicích, obsluhování určitých zákazníků a dalších!

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry nejen pro Váš oblíbený prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, hry na vaření , sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči nebo zde najdete také hry, ke stažení zdarma . Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, hru z Gameboye Advance či textovou hru. :) Přečtěte si články o hrách zdarma.

Nyní je zde 10 hráčů online.
Copyright ©2022-2023 hrani-zdarma.eu - některá práva vyhrazena. Herní portál ctí zákon DMCA, o SEO se stará nástroj SEO STUDIO.

Sociální sítě

Logo Discord serveru Ikona Emailu Ikona tUMBLR Ikona serveru kulatá 16px x 16px MEGA Ikona serveru Twitter kulatá 12px x 12px Ikona serveru Mastodon kulatá 12px x 12px Ikona serveru Minds kulatá 12px x 12px Ikona Pinterest Mindskulatá 12px x 12px Ikona Reddit Mindskulatá 12px x 12px

Herní novinky